Kārsavieši apmeklē Latvijas puķu draugu 41. saietu - Ludzas Zeme

Kārsavieši apmeklē Latvijas puķu draugu 41. saietu

Kārsavieši apmeklē Latvijas puķu draugu 41. saietu
0
(0)

Kārsavas novada pašvaldība projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakse pasākumi Kārsavas novadā iedzīvotājiem” ietvaros šī gada vasarā organizēja fiziski aktīvu ekskursiju mazkustīga darba veicējiem uz Salaspils novadu, kur notika Latvijas puķu draugu 41. saiets, vēsta pašvaldība, informē projekta koordinatore Rita Jonikāne.

Gides Gunitas Loginas pavadībā dalībnieki devās apskatīt programmā paredzētos objektus. To apskatei bija plānotas 6 stundas, kuru laikā visi pabija vairākās saimniecībās un publiskajos objektos. Katra dārza apskatei varēja veltīt apmēram pusstundu laika.

Ekskursijas dalībniekiem tās bija fiziskās aktivitātes visas dienas garumā, kuru laikā bija iespēja pamatīgi izkustēties. Daudziem līdzi bija paņemtas nūjošanas nūjas, kuras izmantoja lielāku teritoriju – Rīgavas dārzu un Daugavas muzeja apskatei.

“Puķu” mājas, kur saimnieko Brunovsku ģimene, Ināras Aires īpašuma “Kārļi” dārza īpašā vērtība ir eksotisko kokaugu un ziemciešu šķirnes, Brigita Stalidzāne aizraujas ar peoniju un liliju audzēšanu, un tās viņai padodas īpaši ražīgas un leknas – līdz pat 50 ziediem uz viena kāta, Doles salā visus pārsteidza  “Saulesdārzs”, kur no priedēm saimnieks veido bansai formas.

Mājas dalībnieki atgriezās vēlu vakarā patīkami noguruši pēc fiziskām aktivitātēm, bet pozitīvi uzlādēti, jo tas, ko guva šīs ekskursijas laikā bija, prieks acīm, baudījums dvēselei un ielīksmojums sirdij.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0