Isnaudas pagasta pilngadnieki svētkus svin Lūznavas muižā - Ludzas Zeme

Isnaudas pagasta pilngadnieki svētkus svin Lūznavas muižā

Isnaudas pagasta pilngadnieki svētkus svin Lūznavas muižā
0
(0)

25. augustā Isnaudas pagasta pilngadnieki, viņu vecāki, krustvecāki, draugi un folkloras kopa „Isnauda”  ar autobusu devās uz Rēzeknes novada Lūznavas muižu svinēt Pilngadības svētkus. Šoreiz neparastāk – Lūznavas muižā, informē folkloras kopas dalībniece Vija Tabūne. 

Tur mūs sagaidīja viesmīlīgas nama mātes. Svinības notika Sarkanajā zālē. Lija lietus, no muižas parka zālē ieplūda vienmērīga un spirdzinoša šalkoņa, tā saplūda ar folkloras kopas vadītājas Ināras rāmo un izjusto stāstījumu par cilvēka dvēseles svarīgo nozīmi, par to, ka viss dzīvē veidojas un pastāv tikai ar mīlestību. Stāstīto papildināja tautas dziesmas, kurās ir apkopots mūsu senču spēks, dzīves gudrība un viedums. Sarkanajā zālē dziesmas skanēja nepierasti, jo bija ļoti laba akustika.

Lūznavas muiža piepildīta ar mīlestību un skaistumu, to vairākkārt uzsvēra mūsu gide, kura iepazīstināja ar muižas vēsturi, izstādēm un telpām.

Muižas teritorija aizņem  gandrīz 24 ha lielu platību, ir vairāki dīķi, ļoti skaita daba, viss sakopts. Gide stāstīja, ka ir daudz pasākumu un daudz apmeklētāju.  Bijām priecīgi par skaisti pavadītiem brīžiem Lūznavas muižā. Noteikti Lūznavā atgriezīsimies, tādas domas bija daudziem.

Paldies Ludzas novada pašvaldībai par atbalstu, folkloras kopai „Isnauda”, pilngadniekiem, viņu vecākiem, krustvecākiem, draugiem, šoferim. Tā bija saturīgi pavadīta sestdienas pēcpusdiena.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0