Erudīcijas konkursā uzvar Ludzas pilsētas ģimnāzijas komanda Mazulīši - Ludzas Zeme

Erudīcijas konkursā uzvar Ludzas pilsētas ģimnāzijas komanda Mazulīši

Erudīcijas konkursā uzvar Ludzas pilsētas ģimnāzijas komanda Mazulīši
0
(0)

18. oktobrī Ludzas Tautas namā norisinājās erudīta konkurss “Bez špikera”, kas notika jau trešo gadu pēc kārtas. Konkursu rīkoja Ludzas Tautas nams, kur piedalīties varēja jebkurš Ludzas jaunietis, ja ir izveidojis savu komandu, informē Ludzas Tautas nama kultūras pasākumu organizators Arnis Karncāns.

Šogad konkursā piedalījās 6 komandas: četras komandas no Ludzas 2. vidusskolas (“Pozitīvs”, “Koalīcija”, “Adatainie bumbulīši” un “Zibenīgie”), bet Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja divas komandas (“Savējie” un “Mazulīši”).

Spēle norisinājās trīs kārtās, viena no tām bija rakstiskā, otra – mutiskā, kad jauniešiem vajadzēja atbildēt uz vadītāja uzdotajiem jautājumiem, un trešā daļa norisinājās, izmantojot mobilo aplikāciju, kur jauniešiem uz dotajiem jautājumiem vajadzēja izvēlēties pareizo variantu.

Konkursā uzvarēja Ludzas pilsētas ģimnāzija komanda “Mazulīši”, kuri ieguva 22 punktus. Otro godalgoto vietu ieņēma Ludzas 2. vidusskolas komanda “Pozitīvs”, un trešā vieta – Ludzas 2. vidusskolas komandai “Koalīcija”. Balvās jaunieši saņēma dāvanu kartes no Ludzas picērijas “Astotais rajons”.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0