"Dabasu Durovys" piedāvā noklausīties dziesmu "Ūglis" (video) - Ludzas Zeme

“Dabasu Durovys” piedāvā noklausīties dziesmu “Ūglis” (video)

0
(0)

Dziesma “Ūglis (Ogles)” vēsta par sākotnējā entuziasma, mīlestības un sajūsmas noplakšanu, kura vērojama gandrīz visās dzīves jomās. Kad no “dzirkstelēm paliek ogles”, tas ir tikai paša cilvēka ziņā – turpināt uzturēt uguni vai arī sākt kaut ko jaunu.

Jaunā grupas “Dabasu Durovys” dziesma ir pirmais kopīgais darbs, pēc gandrīz pusotru gadu ilgas radošās pauzes.

“Bija izaicinājums un reizē patiešām interesanti atkal sanākt kopā un kaut ko kopā radīt – labas emocijas. Visu šo laiku, pēc iepriekšējā albuma (Pādys Runoj) izdošanas darbojāmies “saudzīgā režīmā”, spēlējām koncertos, bet radoši bijām apstājušies. Bija jāpaņem neliela pauze, kuras laikā realizēju dažādus citus muzikālus projektus. Noteikti jāpiemin mūzikas līdzautors basģitārists Zura Ivanāns, kurš motivēja mūs radīt un ierakstīt šo dziesmu”.

Tā par skaņdarbu un grupas radošā darba atsākšanu saka grupas līderis Arnis Slobožaņins.

Grupas mūzikas autori ir Arnis Slobožaņins un Zura Ivanāns. Vārdu autors ir Arnis Slobožaņins, bet dziesmas aranžējumu Zura Ivanāns un grupa Dabasu Durovys.

Ieraksts veikts grupas bundzinieka Aleksandra Tamana mājas studijā. Miksēja Armands Treilihs. Videoklipu producēja Arnis Slobožaņins un Aivars Bulis. Filmēja un montēja – Aivars Bulis. Pēcapstrādi veica Ivars Utināns.

Dziesmas ierakstā piedalījās Egils Kulmanis (balss, taustiņi), Zurabi Ivanāns (bass, balss), Aleksandrs Tamans (bungas, balss), Romāns Sladzis (ģitāra, balss), Arnis Slobožaņins (ģitāra, balss). Dziesmu miksēja Armands Treilihs.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0