Cirmā norisināsies A. Stepkāna piemiņas turnīrs pludmales handbolā - Ludzas Zeme

Cirmā norisināsies A. Stepkāna piemiņas turnīrs pludmales handbolā

Cirmā norisināsies A. Stepkāna piemiņas turnīrs pludmales handbolā
0
(0)

1. septembrī Ludzas novada Cirmas pagasta “Rītausmās” plkst. 11.00 norisināsies Anatolija Stepkāna piemiņas turnīrs pludmales handbolā, kas šogad tiks aizvadīts jau ceturto reizi, vēsta Latvijas Handbola federācija.

Sacensībās var piedalīties dalībnieki, kas ir vismaz 21 gadu veci vai vecāki. Katrs spēlētājs pats ir atbildīgs par savu veselību. Komandas sastāvā jābūt vismaz sešiem spēlētājiem.

Sacensību rīkošanas kārtība tiks noteikta atkarībā no pieteikto komandu skaita. Uzvarētāji tiks apbalvoti ar kausiem, diplomiem, piemiņas balvām.

Ludzas handbola leģenda Anatolijs Stepkāns mūžībā 65. dzīves gadā aizgāja 2015. gada jūlija sākumā. Visa viņa dzīve bija saistīta ar sportu, un bez tā bija neiedomājama. Savulaik pats spēlējis handbolu un trenējis jaunos censoņus, vēlāk Stepkāns kļuva par sporta kluba “Latgols” dibinātāju un vadītāju, astoņu gadu garumā vadījis arī Ludzas bērnu jaunatnes sporta skolu (1977. – 1985.). Bijis daudzu handbolistu treneris, kuri vēlāk tikuši līdz pat Latvijas izlases līmenim. Anatolijs Stepkāns arī izveidojis savas ģimenes sporta muzeju.

Šogad Anatolija Stepkāna piemiņas turnīrs pludmales handbolā norisināsies ceturto reizi.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0