Bērni – deputātu kandidāti izkūp - Ludzas Zeme

Bērni – deputātu kandidāti izkūp

0
(0)

Anita Daukšte

Laikraksta slejās informējām sabiedrību, ka deputātu listēs Ludzas novadā rodami trīs skolēnu uzvārdi. No Reģionu apvienības kandidēs Linda Mičule un Kristiāna Kopeika, bet no Zaļo un zemnieku savienības Kristaps Savickis. Neordināra situācija, neordināri kandidāti, tādēļ bija interesanti dzirdēt jauniešu viedokļus šā pasākuma ietvaros. Gribējām aicināt uz sarunu, taču…

Pēc vairāku dienu neveiksmīgiem mēģinājumiem vienoties par interviju pasākums beidzās ar neko. Kad sazinājos ar deputātu kandidātiem, dzirdēju tikai striktu atteikumu. Intervijas nebūs! Pat necēla klausuli. Vienīgais, kas vispirms gāja uz kontaktu – Kristaps. Sarunājām intervijas laiku. Norunājām noteiktā laikā tikties pie skolas. Zvanu. Kristaps vairs neceļ klausuli un neatbild. Nu, lūk, tādi mums tiem skolēni kandidāti. Čiks vien ir.

Jaunieši neizmantoja iespēju bez maksas pareklamēties. Bet kādēļ tad jūs, mīļie bērni, devāt piekrišanu savas kandidatūras iekļaut sarakstā? Vai vecāki jūs pierunāja? Nožēlojami.

Bet ko nu tur var prasīt no skolēniem, ja reiz mēs zinām, ka no preses mūk pat domē esošie kandidāti. Piemēram, Dibaņins necēla klausuli, Lapšovs atteica sarunu, arī brīvu laiku savulaik nevarēja atrast Rancāns un vēl daudzi citi, kas atkal nolēmuši kandidēt.

Domājiet, par ko balsosiet! Laika nav palicis daudz – 3. jūnijā mēs katrs izdarīsim savu izvēli. Ļoti ceru, ka par tukšām vietām un vienkārši labiem cilvēkiem nebalsosim.

Publicēts 11 MAIJS 2017

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0