Atklāts jaunais Ciblas vidusskolas stadions - Ludzas Zeme

Atklāts jaunais Ciblas vidusskolas stadions

Atklāts jaunais Ciblas vidusskolas stadions
0
(0)

Atjaunots futbola laukums, skrejceļam uzlikts mūsdienīgs un Eiropas standartiem atbilstošs gumijas segums, ierīkota tāllēkšanas bedre un lodes grūšanas sektors – tas viss tika paveikts Ciblas vidusskolas stadiona pārbūves projekta ietvaros. 19. septembrī notika svinīga stadiona atklāšana, informē pašvaldība.

Folkloras kopas „Ilžeņa” skanīgo dziesmu pavadījumā simbolisko atklāšanas lentu pārgrieza Ciblas novada pašvaldības izpilddirektore Ināra Sprudzāne un Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska.

Eversmuižas draudzes prāvests Antons Justs iesvētīja stadionu, arī skolēnus, pedagogus un visus svinīgā pasākuma dalībniekus. Kopīgi tika aizlūgts par cilvēkiem, kas izloloja ideju pārbūvēt stadionu un būvniekiem, par visiem cilvēkiem un īpaši sportistiem, kuri pilnveido sevi fiziski un garīgi.

Skolas labākie vieglatlēti izmēģināja jauno skrejceļu. Futbolistiem gan vēl būs jāpaciešas, kamēr dabīgā zāliena segums futbola laukumā  ataugs. Tiklīdz zāle  būs paaugusies, tā tiks pirmo reizi nopļauta. Līdz ar to futbola spēļu norise būs iespējama nākamā gada pavasarī, kad zāliens nostiprināsies. Lai arī stadiona pārbūves darbi bija jāpaveic īsā laika posmā, tas ir veiksmīgi izdevies. Līdz ar to tagad Ciblas novada iedzīvotāji un viesi var priecāties par stadiona ievērojamajām pārmaiņām. Futbola laukumā iesēts jauns zāliens, veikta teritorijas labiekārtošana. Stadionā ierīkota lietusūdens drenāža un laistīšanas iekārta, kas palīdzēs sausā laikā laistīt zālienu un uzturēt to labā stāvoklī.

“Stadionā ir veiktas fundamentālas pārmaiņas, praktiski tas uzbūvēts  no jauna. Turpat atrodas sporta zāle ar ģērbtuvēm un pieejami āra trenažieri. Ir izdarīts viss, lai šeit varētu trenēties gan jaunieši, gan pieaugušie, lai te notiktu dažāda mēroga sacensības un pasākumi, lai novada iedzīvotāji varētu pievērsties  veselīgam  dzīvesveidam. Šoruden plānojam gar skrejceļu papildus uzstādīt vēl piecus soliņus un atkritumu tvertnes, ierīkot  nožogojumu”, saka Ciblas  novada  domes priekšsēdētājs Juris Dombrovskis.
Atklāšanas pasākumā piedalījās arī biedrības “Ludzas rajona partnerība” vadītāja Sandra Palma.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0