Atbalstīs divus jaunos uzņēmējus - Ludzas Zeme

Atbalstīs divus jaunos uzņēmējus

0
(0)

Trīs pretendenti bija iesnieguši projektus Jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursam, ko izsludinājusi Ciblas novada pašvaldība.

Trīs pretendenti bija iesnieguši projektus Jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursam, ko izsludinājusi Ciblas novada pašvaldība.

Konkursa ietvaros pašvaldības līdzfinansējums (kopējā summa 3000 eiro) pieejams Ciblas novadā reģistrēto mazo un vidējo komercsabiedrību projektiem uzņēmējdarbības attīstībai un fizisko personu projektiem uzņēmējdarbības uzsākšanai.

1. jūnijā iesniegtos trīs projektus vērtēja komisija. Visi trīs pretendenti bija ieradušies uz komisijas sēdi, lai varētu pastāstīt par savu biznesa ideju. Katrs izlozēja savu kārtas numuru.

Kā pirmais savu ideju aizstāvēja pušmucovietis Arnis Puļs no SIA „Rūc un Ripo”. Viņa biznesa ideja ir attīstīt savu pakalpojumu servisu: iegādāties ģeneratoru, lai varētu nodrošināt pakalpojumu sniegšanu uz lauka. Uzņēmējs plāno veikt traktoru, kombainu u.c. lauksaimniecības tehnikas remontu uz lauka, kur tas steidzami nepieciešams. Kā otrais savu ideju aizstāvēja Maksims Afanasjevs no SIA “Juma ZA”, kura plāns bija ierīkot ķiršu dārzu. Trešais savu ideju aizstāvēja Aldis Tihovskis no IK „Lanas777”. Viņa ideja – paplašināt uzņēmuma pakalpojumu klāstu, iegādājoties airdēļus un kajaku.

Kopumā visas trīs idejas tika izskatītas un atzītas par interesantām, ar labu potenciālu.

Pamatojoties uz Nolikumu un konkursa budžetu, tika nolemts atbalstīt divus projektus: SIA „Rūc un Ripo” biznesa ideju par ģeneratora iegādi un IK „Lanas777” ideju par laivošanai nepieciešamā inventāra iegādi.

Vēlam konkursantiem panākumus, realizējot idejas!

Informē Mārīte Romanovska, Attīstības nodaļas vadītāja

Publicēts 07 JŪNIJS 2016

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0