Aizvadīts prāta spēļu Aļberts 2. posms Kārsavā - Ludzas Zeme

Aizvadīts prāta spēļu Aļberts 2. posms Kārsavā

Aizvadīts prāta spēļu Aļberts 2. posms Kārsavā
0
(0)

Pateicoties dalībnieku kuplajam skaitam un pozitīvajām atsauksmēm iepriekšējā sezonā, šī gada 16. septembrī Kārsavas Mūzikas un mākslas skolā norisinājās otrās sezonas, otrā kārta erudīcijas spēlei Pruota spielis “Aļberts”. Mājīgā atmosfērā pavadīt svētdienas pēcpusdienu un pārbaudīt savas zināšanas aicināts bija ikviens interesents, jo pasākums piemērots jebkura vecuma un profesijas cilvēkiem, informē Biznesa augstskolas ‘’Turība’’ komunikācijas fakultātes studente Katrīna Ločmele.

Kopā piedalījās 19 komandas no Kārsavas un Rēzeknes novadiem. Šoreiz uzvaras laurus plūca komanda  “Nazineiši”, aiz sevis atstājot “Zalta puča” un “Treineiši” komandas. Kopumā, vislabākās zināšanas komandas nodemonstrēja par tēmu “Informācijas tehnoloģijas”’, kur vidēji komandas ieguva 5,5 punktus. Tomēr visgrūtāk veicās ar tēmu “Mūža ilgums”, kur vidējais punktu skaits bija tikai 0,9 punkti. Rezultāti tabulā ir ļoti blīvi un konkurence ir liela.

Par spēles ideju stāsta Marta, viena no pasākuma organizatorēm,: “Apmeklējot līdzīga veida spēli Rīgā, radās ideja attīstīt līdzīgu kustību arī mūsu novadā. Pasākumu organizē Sporta klubs “Kuorsova”, tādēļ prāta spēles ir domātas arī tiem cilvēkiem, kuriem sportiskās aktivitātes nav tik tuvas, bet tie vēlas attīstīt un trenēt prātu. Daudz tika strādāts pie spēles formāta un satura izstrādes. Spēles sagatavošanai jāatvēl ļoti daudz brīvā laika.”

Komentē pasākuma dalībnieks Mārtiņš no komandas “Nazineiši”: “Vieglu vai smagu jautājumu nav un sagatavoties spēlei praktiski nav iespējams – tu vai nu zini, vai nu nezini atbildi. Galvenie interesi nosakošie faktori ir spēlē valdošā atmosfēra un vēlme pierādīt sevi.”

16. decembrī plkst. 13.00 Kārsavas Mūzikas un mākslas skolā norisināsies 2018. gada noslēdzošais posms, uz kuru aicinātas ne vien pieredzējušās, bet arī komandas, kas prāta spēļu burvību vēl nav izmēģinājušas. Informācijai sekojiet  SK “Kuorsova”  facebook lapā vai zvanot pa tālruni 28343926.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0