4. oktobrī Ludzā informatīvais seminārs par ugunsdrošības prasībām - Ludzas Zeme

4. oktobrī Ludzā informatīvais seminārs par ugunsdrošības prasībām

4. oktobrī Ludzā informatīvais seminārs par ugunsdrošības prasībām
0
(0)

Lai turpinātu veicināt un pilnveidot objektu atbildīgo personu izpratni par ugunsdrošības prasībām, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) 2018. gada augustā, septembrī un oktobrī rīko sešus informatīvos seminārus Latgales reģiona uzņēmējiem, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa Inta Palkavniece.

Informatīvajos semināros aicināti piedalīties Latgales reģiona objektu atbildīgās personas, kā arī citi interesenti. Tā kā vietu skaits semināros ir ierobežots, interesenti aicināti iepriekš sazināties ar norādīto semināra kontaktpersonu vai pieteikt savu dalību elektroniski, rakstot uz tās e-pastu.

4. oktobrī plkst. 10.00 – Ludzas novada domē (Raiņa iela 16, Ludza). Kontaktpersona: Inta Ševele, tālr. 65707425, inta.sevele@vugd.gov.lv;

Semināros tiks pārrunātas ugunsdrošības prasības, kas ietvertas Ministru kabineta 2016. gada 19. aprīļa noteikumos Nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi”, kas stājās spēkā 2016. gada 1. septembrī, kā arī cita ar ugunsdrošību saistīta informācija.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0