17. augustā Kārsavā norisināsies Svētki jaunībai - Ludzas Zeme

17. augustā Kārsavā norisināsies Svētki jaunībai

17. augustā Kārsavā norisināsies Svētki jaunībai
0
(0)

Šogad visi Kārsavas novada iedzīvotāji un ciemiņi tiek aicināti uz Kārsavu, lai kopīgi ieskandinātu novada svētku nedēļu. Tā būs sirsnīga un aktīva pēcpusdiena, kurā gan jauniešiem, gan novada iedzīvotājiem būs lieliska iespēja izpausties radošajās meistarklasēs, noklausīties un izbaudīt svētku koncertu, kurā tiks godināti Kārsavas un Malnavas pilngadnieki, savukārt pa dienu ikviens jaunietis ir aicināts iesaistīties radošajās darbnīcās un meistarklasēs, informē jaunatnes lietu speciāliste Anna Zīmele.

Kultūras programma Kārsavas novada svētku ietvaros sāksies ar Jauniešu dienu 17. augustā – plkst. 14.00 “Krosta” estrādē norisināsies dažādās rotaļas un atrakcijas – seju apgleznošana, velo veiklības un velo-foto orientēšanās sacensībām, bezmaksas virtuālā atrakcija 7D brilles un atvērtā lāzertaga spēle dabā.

Vēlies piedzīvot elpu aizraujošu braucienu ar amerikāņu kalniņu, pierādīt sevi kā veiklākais vai stiprākais, lidot pūķa mugurā vai vienkārši atslābināties un izbaudīt neaprakstāmu piedzīvojumu? Sakarā ar pieprasījumu arī Kārsavas novada svētku “Svētki jaunībai” ietvaros būs pieejama bezmaksas virtuālā atrakcija. VR “7D” atrakciju varēs atrast 17. augustā, sākot no plkst. 15.00, triju stundu garumā, Kārsavā blakus “Krosta” estrādei.

Lāzertag spēle dabā ir aktīva sporta spēle, kas līdzinās peintbolam un airsoftam. Lielākā atšķirība ir tā, ka lāzertags ir pilnīgi drošs, nesāpīgs, kā arī draudzīgs videi. Bumbiņu vietā tiek izmantots infrasarkanais stars, kas ir precīzs līdz pat 250 m. Šāvienus uztver uz spēlētāja galvas esošais raidītājs, kas trāpījuma gadījumā vibrē, izdod skaņas un gaismas signālu. Infrasarkanais stars nav kaitīgs veselībai, tāpēc lāzertagu var spēlēt arī bērni. Kārsavas novada iedzīvotājiem būs iespēja bezmaksas izbaudīt aktīvo sporta spēli 17. augustā, divu stundu garumā, sākot no plkst. 14.00, Antona dārza teritorijā, tikšanās blakus “Krosta” estrādei.

Kārsavas novada iedzīvotāji, kuri labprātāk izvēlas velosipēdu savu vasaras piedzīvojumu īstenošanai, šovasar tiek īpaši aicināti 17. augustā “Svētki Jaunībai” ietvaros uz Kārsavu, kur augusta izskaņā tiek īstenotas velo-foto orientēšanās sacensības. Tas būs nesteidzīgs vienas dienas piedzīvojums ar dažādām bezmaksas aktivitātēm visas dienas garumā. Sacensībās var piedalīties visi iedzīvotāji. Plkst. 11.00- reģistrācija, 12.00- starts, dalībnieku tikšanās tenisa kortos. Komandā jābūt 2 cilvēkiem, līdzi jābūt vismaz vienai labas kvalitātes kamerai (telefona kamera arī der). Lūgums iepriekš pieteikties! Ja ir kādi jautājumi, zvaniet, 22330093 (Elmārs Jacenko).

Gan bērniem, gan jauniešiem un interesentiem tenisa kortu teritorijā būs iespēja pārbaudīt savas velo iemaņas ņemot līdzdalību “Veloveiklības” šķēršļu apgūšanā. Sākot no plkst. 14.00 būs pieejamas bezmaksas piepūšamās atrakcijas bērniem.

Vakara izskaņā plkst. 19.00 notiks koncerts “Svētki jaunībai”, kur tiks godināti Kārsavas pilsētas un Malnavas pagasta pilngadnieki. Par muzikālo baudījumu parūpēsies grupa “Cover Crew”.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0